Tworzenie wartości dla klientów w pierwszej kolejności jest jedynym sposobem osiągnięcia własnej wartości. Czekamy na współpracę z Tobą!

Dom O nas

Historia

Certifications
dobra jakość Maszyna do produkcji non woven bag na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do produkcji non woven bag na sprzedaż
Customers Reviews
Their machine performance is very good. I very happy can cooperate with this company, their after service is quickly and very professional.

—— Mahendra Sharma

Im Online Czat teraz

Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd
Factory Office sala Biuro Warsztat Warsztat Test

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : OUNUO
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 8 millons-10millions
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%
O Ounuo
W 2004 r. Ounuo rozpoczęło pakowanie produkcji i sprzedaży maszyn, w ciągu 7 lat rozwoju, rozpoczęło niezależne badania i rozwój, produkcję, sprzedaż, niezależną niezależność i niezależne zarządzanie eksportem; Teraz współpracujemy z firmą wal-mart, puma, ALOD, a także z 10 najpopularniejszą grupą win w Chinach; Nasz roczny eksport do 5 milionów USD.

Miesięczna produkcja 30 zestawów
Maszyny Ounuo mają powierzchnię 8000 metrów kwadratowych, pracownicy 130 w miejscu pracy, mamy cztery linie produkcyjne w sumie, podzielone na linie maszynowe do wytwarzania włóknin, linia maszynowa z miękkim uchwytem, ​​linia maszynowa do druku fleksograficznego, linia maszynowa z papieru kubkowego ; Korzystaj z zaawansowanego trybu zarządzania ERP, wdrażaj znormalizowaną produkcję, usprawniaj produkcję i produkcję seryjną, osiągaj wydajność maszyny do produkcji torebek 30-40 zestawów, obsługuj 60 zestawów maszyn, drukuj fleksograficzny 20 zestawów, maszynowy kubek papierowy 50 zestawów, aby zapewnić nasz czas dostawy znacznie skrócić w ciągu 15 dni roboczych.

Jakość i obsługa
W chwili obecnej dysponujemy niezależną technologią do produkcji worków włókninowych, w tym ultradźwiękami, wykorzystujemy niemiecki schemat obwodu, japońskie części elektroniczne do elektroniki, stajemy się naszą podstawową technologią, nasze produkty aktualizujemy co trzy miesiące, w Pracy, pracy, jakości, wygląd mechaniczny, linia bezpieczeństwa ma dobry wzrost, tworzy największą wartość dla naszych klientów. Kreatywna jak nasza nowa krew, projektujemy automatyczne fałdowanie, automatyczną obsługę technologii z powodzeniem, obniżamy 25% kosztów produkcji i robociznę.
W tym samym czasie mamy złożony sprzęt nietkany, który znacznie redukuje klienta o 30% czasu i czasu zakupu, a także zmniejszył problem obsługi posprzedażnej.
Mamy 10 członków do pracy zespołowej QC, od części zakupowych, produkcji maszyn, produkcji i maszyny testowej. Zapewniamy, że nasza maszyna może być gotowa do użytku po przyjeździe na miejsce.
Posiadamy zespół serwisowy 10 inżynierów, który z pięciu jest specjalnie odpowiedzialny za zagraniczną obsługę posprzedażną, od 1 do 1 usługi, klient otrzymał mechanikę w ciągu tygodnia nasz inżynier będzie przybył, aby zapewnić wsparcie techniczne i szkolenie

2015 My tutaj

Szczegóły kontaktu
Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Sara

Tel: 86-577-63708850

Faks: 86-577-58129959

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)